2015. június 1., hétfő

Atlétika, atlétika és még több atlétika

A május 23-24-ei hétvégén Adri "tavaszi táborban" volt az atlétikai csapattal. Norrtälje-ben voltak, ami kb 60 km-re északra van Stockholmtól. Szombaton versenyen vettek részt, ahol Adri mindenből jól szerpelt, bár önmagával mindig elégedetlen. 60 m-en megint a döntőbe került, ahol 6. lett a közel 30 indulóból a korosztályában. Szombat este ott is aludtak igazi tábori körülmények közt, hálózsákot kellett vinniük, volt egy lányszoba és egy fiúszoba emeletes ágyakkal a 25 gyereknek és az 5 edzőnek. Vasárnap délelőtt edzésük volt és ebéd után hazaindultak. Adrinak nagy élmény volt, jól érezte magát, nekünk meg itthon furcsa volt, hogy hétvégén nincs itthon a nagylány!
 Aztán az iskolájában múlt héten pénteken sportnap volt, szabadtéri atlétikai pályán mérték össze magukat az évfolyamok. Adri minden versenyszámban első vagy második helyet szerzett! Sajnos nem tudja az összesített eredményt, az majd csak az évzárón derül ki, hogy Ő lett e 4. évfolyam atlétikai bajnoka a lányok között.